Tvorba webových stránek

Vývoj a údržba webu je dnes standardní nabídkou téměř všech firem. Dobrý web však není určen jedině cenou nebo obrazovou kvalitou, ale především uživatelskou funkčností a vnitřní strukturou, která plně odpovídá nejaktuálnějším požadavkům SEO i dalších nástrojů online marketingu.

Nabízíme Vám zde komplexní řešení pro Vaši prezentaci na internetu. A to od návrhu a tvorby nejjednodušších stránek až po vytvoření velké databázově provázané internetové aplikace. Současně s možností rychlé editace Vašeho webu pomocí redakčního systému, kterým docílíte určitou nezávislost při změnách informací na webu a částečně i struktuře Vašeho webu.

internetove-aplikaceV dnešní době je forma tvorby webových stránek pomocí redakčního systému (doporučujeme WordPress nebo Joomla!) velice upřednostňována před klasickou možností standardního HTML / PHP a dalších programovacích technik. Důvodem je rychlá a pohodlná práce díky stovkám propracovaných šablon a předloh webových stránek. A nakonec i díky velké podpoře těchto systémů. Můžete tak mít jednoduché stránky vytvořeny vpodstatě do druhého dne. Navíc tyto stránky můžete sami editovat a rychle tak měnit jejich obsah a dokonce i celou jejich strukturu v rámci dané šablony.

Nabízíme Vám následující postup vytvoření stránek přesně podle Vašich představ:

  • formou neplacených konzultací společně zanalyzujeme Vaše potřeby a požadavky
  • následně vytvoříme analýzu potřeb a připravíme návrh stránek spolu s cenovou nabídkou
  • po Vašem schválení začneme stránky vytvářet podle definovaného harmonogramu postupu
  • postupně Vám budeme předkládat ke schválení dílčí části
  • po každé dílčí části budete mít prostor pro změny a jejich implementace
  • finální stránky budete mít před publikováním možnost testovat na zkušebním webu
  • po předání stránek budete mít možnost finálních doplňků a posledních změn
  • následně se rozhodnete, zda chcete od nás stránky nadále udržovat a pravidelně aktualizovat

 

V případě, že o uvedené služby máte zájem, kontaktujte nás, my si s Vámi sjednáme schůzku a navrhneme Vám pro Vás přijatelné řešení Vašich požadavků.


Podívejte se na tvorbu našeho programátora:

BHFscreen

Better Health & Fitness

Středně velký web pro dámské fitcentrum postavený na redakčním systému WordPress. Vedle blogu a prominentního dymického kalendáře obsahuje též menší e-shop a pyšní se atraktivním designem, včetně vekterových navigačních ikon.

 

 


Hotel Pyramida

Pro hotelový komplex Pyramida jsme vytvořili rozsháhlejší webovou prezentaci, která se vyznačuje především střídmým designem a čtyřmi jazykovými variantami. Prezentaci beží na oblíbeném redakčním systému WordPress.

 

 


United Digital Group cz

Česká pobočka United Digital Group nás požádala o lehčí, špičkově graficky zpracovanou prezentaci, která zůstává věrná stylu hlavního webu společnosti. I zde byl za základ prezentace zvolen WordPress.

Vzdělávání v elektrotechnice

Účetní služby rychle a za rozumnou cenu v systému POHODA.

Vzdělávací středisko Kvásek

Školení v hezkém a dostupném přírodním prostředí za Prahou

Účetní společnost ÚČTO-VAL

Účetní služby rychle a za rozumnou cenu v POHODĚ

VČELAŘSTVÍ KVÁSEK

Kvalitní přírodní med od včelaře z naší lesní samoty na KVÁSKU