Manažerské kurzy

Naše společnost je již téměř 15 let věnuje vzdělávání z oblasti manažerských, obchodních a osobnostních kurzů. Za naši dlouholetou historii máme několik stovek spokojených firemních zákazníků s několika tisíci absolventů, kterým naše kurzy důkladně prohloubili znalosti.

Tyto kurzy jsme schopni v rámci dané osnovy zakázkově obsahově přizpůsobovat potřebám a oborům účastníků, včetně možností absolvování dalších témat, které s kurzem souvisí. Zajistíme tím účastníkům daleko větší rozhled v rámci daného tématu a toho, co s ním souvisí.

Pro uvedené kurzy disponujeme celou řadou špičkových autorizovaných lektorů z jednotlivých profesních oblastí, mnohdy s publikačními zkušenostmi, kteří vyučují v rámci těchto kurzů své specializace. Ať již to jsou specialisté na komunikace, na obchodní dovednosti, na projektové a procesní řízení nebo na kontrollingové nástroje. Naši lektoři jsou specialisté z praxe, mnohdy se svými vlastními projekty, na kterých mohou prakticky učit a směrovat účastníky kurzů.

Díky takto postaveným kurzům máme reference od  spokojených absolventů, kteří díky těmto kurzům získali nové pohledy na svoji práci a s tím i úspěch.

Organizace výuky:

  • Kurzy probíhají v malých skupinách prezenční formou na učebně, s možností výjezdních školení.
  • V případě zakázkových kurzů posíláme vždy předem podrobný harmonogram kurzu  spolu s nabídkou dalších souvisejících témat.
  • Kurzy vždy probíhají na našich pražských učebnách. V případě dohody s účastníky je možno kurzy absolvovat internátně na našem vzdělávacím středisku na Zbirohu (www.kvasek.cz), nebo na našich učebnách na Karlovarsku.
  • Kurzy vyučuje  tým zkušených lektorů z praxe, kteří mají pedagogické zkušenosti a odbornost dané problematiky. Většina lektorů má vysokoškolské vzdělání.